Pro firmy

Chcete jíst zdravě a k tomu šetřit čas i v práci? Rádi vám přivezeme DietBox přímo do vaší firmy. Můžete se domluvit s kolegy a jídel si objednat víc. Díky tomu vám nabídneme samozřejmě výhodnější podmínky. Čím více pravidelných strávníků ve firmě je, tím více získáte. Od dopravy zdarma až po zajímavé slevy.

Do firem nejčastěji vozíme obědy. Ale je to samozřejmě na vás, jestli si budete přát i svačiny, případně večeři protože makáte do "noci" nebo kompletní menu i se snídaní.

Na každý den si můžete vybrat ze 4 hlavních jídel a ze 3 menších jídel (skvělé jako snídaně nebo jako svačina). Jídla připravujeme vždy z čerstvých a zdravých surovin. Jídla chystáme speciálním způsobem, aby zůstaly čerstvá, chutná a zdravá i po jejich další tepelné úpravě.

Dopřejte si vyváženou "krabičkovou" dietu, ze které se skvěle najíte. Nemusíte už chodit do nacpaných restaurací, které jsou z ruky a dávat si "smažáka". Šetříte tedy nejen svůj čas, ale také svoje tělo! :-)

Pro více informací o tom, jak objednat DietBox i do vaší firmy, nás kontaktujte.
Můžete nám napsat na e-mail (info@dietbox.cz) nebo nám zavolat na číslo 733 198 688‬ pro Liberec a na pro Prahu na telefonní číslo 725 167 633.Také nám můžete napsat přes kontaktní formulář a do 24 hodin vám odpovíme.

S odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.