O nás

DietBox je něco, co v Liberci chybělo. Na spoustě místech se můžete najíst ... ale jak? Pokud se chcete stravovat opravdu zdravě, musíte přemýšlet nad spoustou věcí a stojí vás to spoustu času a energie. Od plánování jídelníčku přes shánění čerstvých a zdravých surovin, až po vaření jídla. Toto všechno řeší náš projekt DietBox.
Krom majitele Tomáše Jiříčka se tým skládá z několika kuchařů z dlouholetou praxí s přípravou chutných a hlavně zdravých jídel.

Tomáš

Jsem člověk, který má rád zdravý životní styl. Nekážu vodu, nepiju víno. Měl jsem posilovnu a cvičení a zdravý životní styl je vášní mého života. Klíčové pro dosažení všech cílů ve formování postavy, je vyvážená a zdravá strava. Díky ní můžete nabrat, zhubnout, získat svalovou hmotu nebo mít lepší fyzičku. Na to se samozřejmě váže i duševní pohoda. Když do sebe budete každý den sázet řízky, smažáky a píva, garantuji vám, že to nedopadne dobře - nebudete se cítit fajn a rozhodně nebudete vypadat tak, jak si přejete.

10 let jsem byl v Armádě České republiky a nyní se věnuji podnikání. Když jsem měl vlastní posilovnu, často jsem lidem pomáhal se sestavování jídelníčků. Problém nastal, když moji klienti měli každý den shánět čerstvé suroviny a trávit "hodiny" přípravou toho, co by je posunulo za jejich optimální postavou. Proto mě napadl projekt DietBox, který toto všechno řeší.

Za příjemných finančních podmínek vám odpadne starost o jídlo. Klidně můžete mít prázdnou ledničku a my se postaráme o to, abyste měli plný žaludek"! :-) Jídlo vám přivezem každý pracovní den až domů nebo klidně k vám do práce.

Vyzkoušejte také DietBox a garantuji vám, že budete spokojeni. To je můj cíl - mít co nejvíce spokojených a zdravých klientů / strávníků.

Ptejte se mě na cokoliv!